Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


PRODUKTY » AluFix - zábradlí

Zábradlí AluFix

Alufix je moderní špičkový systém hliníkového zábradlí určený především pro panelové domy a novostavby. Byl vyvinut týmem pracovníků společnosti DuoTech. Ideálně se hodí zejména pro zasklívání předsazených balkonů, tedy takzvaných "ÚČEK". Vhodný je i pro klasické lodžie.

Všude tam kde chceme příjemným způsobem zachovat a navíc zvětšit užitnou plochu balkonu či lodžie. Oproti klasickému osazení zábradlím zde dochází k posunu osy o cca 15 - 20 cm před čela podest balkonů nebo lodžií. Předpokladem použití komínových nástaveb AluFix je instalace minimálně v jedné celé stoupačce domu. Počet instalovaných lodžií nad sebou není omezen.


Vlastnosti konstrukce

Základní konstrukce je tvořena hliníkovými profily připevněnými k čelu lodžie, mezi něž jsou vsazena jednotlivá zábradlí, případně zasklívací systémy. Samotná konstrukce je vždy lakována do požadovaného odstínu dle přání investora. Vybírat je možno z barevného vzorníku RAL. AluFix je ideální konstrukcí zábradlí ve spojení s jakýmkoliv typem zasklívacích systémů, protože neobsahuje žádné otvory, které bývají kamenem úrazu při zasklívání lodžií s použitím standardních zábradlí. Zde se tyto otvory složitě zaplňují a to není většinou to pravé řešení. Uvažujete o zasklení lodžií ve Vašem domě? Řešením je zábradlí AluFix - systém předsazených komínových nástaveb.Ikona 5 let záruky na všechny druhy zábradlí a zasklení


Co vše získáte instalací hliníkového zábradlí AluFix?

Navýšení hloubky lodžie - systém AluFix se připevňuje z přední strany podesty a je předsazen 15-20 cm před ní, tím získáte prostor pro vybavení, které se vám dříve na balkon nebo lodžii nevešlo.

Rozšíření obytné plochy - větší prostor pro váš pohyb, život a v případě zasklení pro efektivnější rekuperaci při odvětrávání bytu do prostor lodžie.

Bezúdržbové nerezové provedení - AluFix na rozdíl od ocelových zinkovaných zábradlí nekoroduje povrchově a ani vnitřně.

Povrchová úprava komaxitovým lakem - navíc zaručuje jeho prakticky neomezenou životnost a estetickou hodnotu.

Zateplení neubere hloubku Vaší lodžii - při zateplení panelových domů dochází k zabrání části prostoru balkonu, nebo lodžie. Zábradlí AluFix Vám tento prostor navrátí a ještě přidá.

Perfektní utěsnění - v případě zasklení řeší skvěle spodní část zakrytí lodžie. Vyhněte se složitým a nepřesným následným řešením. Povětrnostní vlivy nebudou mít šanci - zvolte AluFix!


Výhody tohoto zábradlí:

  • záruka 5 let
  • svařovaný a velmi pevný typ zábradlí
  • vysoká kvalita a dlouhá životnost
  • navýšení prostoru
  • nadčasový design
  • mnohočetná variabilita barevného provedení
  • bezúdržbová povrchová úprava - komaxit celé škály RAL
  • kvalitní a bezproblémová montáž
  • perfektní příprava pro instalaci zasklívacích systémů


Výběr vhodné výplně AluFix

V systému hliníkového zábradlí Alufix je standardně použito lepené bezpečnostní sklo. Sklo connex může být opatřeno buď průhlednou, nebo neprůhlednou bezpečnostní folií. Stejně tak je možno použít connexová skla s barevným nádechem dle vzorníku barev VANCEVA. Např.: bronzové, modré, červené, zelené či žluté. Designově velmi zajímavých řešení je možno dosáhnout kombinací výplní skla a např. fundermaxových desek.


Barva a její vnímání

 

 

 

Působí na naši psychiku, ovlivňuje naše city a naše jednání. Je těžké si představit, jak by svět vypadal bez barev. Díky rozsáhlému vzorníku RAL má každý možnost dosáhnout dokonalé harmonie barev. Nové fasády domů dnes hrají barvami. Stejně tak je možné oživit jednotlivé vchody domů různým barevným provedením hliníkového zábradlí AluFix. Odlišit se dají i mnoha variantami výplní. Vaše děti i návštěva již nebudou bloudit po šedivém sídlišti a přemýšlet nad čísly domů.


Nezapomeňte na příslušenství

Zábradlí je často ověšeno různým vybavením – jedním z nich je i držák satelitu, na který je mnohem lepší myslet předem. Při výrobě, ještě před lakováním, je zábradlí opatřeno otvory s vnitřním závitem pro instalaci držáku satelitu. Není pak nutné narušovat souvislou vrstvu laku následným vrtáním a navíc ušetříte za kratší čas instalace Vašeho elegantního satelitního držáku od společnosti DuoTech. V nabídce je designový sušák na prádlo LUX, který se dodává ve třech rozměrech a montuje na vnitřní stěny lodžie. Další možností je sušák připevněný k zábradlí z venkovní strany – vždy jde o specifické řešení na objednávku k danému hliníkovému zábradlí. Milovníci květin mohou zvolit naše držáky květinových truhlíků.


Parametry zábradlí AluFix
Systém montovaný
Využití balkony, lodžie, terasy

a atipické provedení
Uchycení do zdi pevně na kotvy
Možnost předsazené montáže ano
Šířka zábradlí dle stavebního otvoru
Výška zábradlí dle ČSN
Možnosti výplně sklo, fundermaxové desky
Druh skla výplně lepené s bezpečnostní folií
Materiál konstrukce a madla hliníkové slitiny
Povrchová úprava konstrukce komaxit
Barva konstrukce RAL dle vzorníku
Čas instalace individuální
Záruční lhůta 5 let
Pozáruční opravy ano
Rázové zkoušky výplní ano
Celoroční využití ano
Certifikace systému ano
Požární zpráva ano
Statický posudek ano

Pruh ikon kvality společnosti DuoTech Trade s.r.o.