Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


Výběr vhodné výplně zábradlí

Promyšlený systém zacvakávacích lišt umožňuje instalovat jakoukoliv deskovou výplň. Mezi nejžádanější patří vrstvené bezpečnostní sklo CONNEX. Zákazník často volí mléčné, ale na výběr je krom čirého provedení i celý vzorník VANCEVA. Dalšími typy výplní jsou desky FUNDERMAX a tyčová výplň, kterou lze se skleněnou výplní libovolně kombinovat.

 

Vrstvené sklo s bezpečnostní folií

Používané sklo Connex je složeno ze dvou, nebo více tabulí skel. Ty spojuje vrstva folie, která zaručuje bezpečnost. Sklo s bezpečnostní folií používáme pro všechny druhy zasklení, kde požadujeme zajištění skla proti vysypání, proti vniknutí cizích osob do objektu a jako protihluková. Vrstvené sklo se krom výplně zábradlí instaluje i do dveří, oken a výkladních skříní obchodů. Vícevrstvá skla se využívají jako neprůstřelná a pochozí (schodnice, prosklené plochy podlah).

Barevné možnosti provedení skleněné výplně s bezpečnostní folií jsou velice variabilní a vychází ze vzorníku VANCEVA. Často využívané mléčné zabarvení zvyšuje soukromí a pocit bezpečí. Další oblíbenou volbou je provedení čiré a také kouřové.

Nahlédněte do průvodce barev VANCEVA, nebo si vytvořte svojí zde >>


Kompaktní desky Fundermax

Kompaktní desky Fundermax jsou vysokotlaké lamináty (HPL) s obustranným dekorem, vysoce odolné a tenké. Zachovají si dobrý vzhled i po mnoha letech. Tento moderní, štíhlý materiál je v souladu se současnými trendy. FunderMax vyrábí v Rakousku díky nejnovějším technologiím a nejvyšším standardům produkty v souladu s životním prostředím a odpad likvidují ekologicky. Desky FunderMax neobsahují žádné škodlivé látky, neznečišťují životní prostředí. Jsou vhodné i pro použití ve většině citlivých aplikací, například ve zdravotnictví. Staly se odolným materiálem pro vysocezatěžované veřejné prostory (stěny v nemocnicích, výplně zábradlí ve veřejných budovách, výtahové kabiny, šatny sportovních zařízení a plováren).

Vzory výplní Fundermax, ať jde o kámen, dřevo, nebo jiné dekory, jsou velice pestré a zaujmou každého.

Nahlédněte do nabídky vzorů a barev výplně zábradlí FUNDERMAX zde >>

 

Tyčová výplň

Tyčová výplň je složena z jednotlivých hliníkových profilů umístěných vodorovně v řadě za sebou. Umožňuje dostatečnou výměnu vzduchu Lodžie a tím snižuje riziko plísní. Také váši čtyřnozí mazlíčci budou mít lepší možnost výhledu.

Barevné možnosti Tyčové výplně jsou stejné jako u zábradlí a vše se dá perfektně sladit dle vzorníku barev RAL.

Paleta barev RAL je k nahlédnutí zde >>