Certifikované systémy nejvyšší kvality.

Jsme přímým výrobcem zasklívání lodžií a panelákových zábradlí.

Jsme již dvacet let na trhu - ikonka

20 let zkušeností v tomto oboru na českém a slovenském trhu.

Kompletní škála zasklívacích systémů - bezrámové i rámové.

Garance krátkých dodacích lhůt a plné záruky

Působíme na celém území České republiky a Slovenska.

Více informací o společnosti DuoTech Trade s.r.o. se dozvíte na našem webu:

www.duotech-trade.eu


Postup výroby zábradlí AluClick

Postup výroby zábradlí AluClick

Jednotlivé profily zábradlí nařežeme s maximální přesností digitálních pravítek na požadované rozměry. Spodní hranu profilu zařízneme na 45°. Stejně tak zkosíme vodorovný profil z obou stran.Do spodního profilu navrtáme otvory pro odvod vody a vlhkosti z vrchu i zespoda.

Připravené vodorovné i svislé části zábradlí naskládáme do montážního rámu.Svislé profily pokládáme v přesných rozestupech – jsou tak počítány i výplně – shodné rozměry výplní šetří náklady na jejich výrobu a snižuje časovou náročnost montáže.Díly k sobě pevně spoutáme. Zamezíme tím jakémukoli pohybu a následným nepřesnostem.Ke spodnímu a k bočním dílům navaříme krychlové kapsy na nohy zábradlí a pro jeho boční aretaci.Všechny spoje mezi jednotlivými díly zavaříme a po otočení celé konstrukce proběhne vše z druhé strany.

Následuje broušení svárů – probíhá ve třech fázích od nejhrubšího až po nejjemnější, který dodá sváru hladký povrch připravený pro dokonale rovnou nalakovanou plochu.Svařeny a obroušeny jsou i díly pro boční aretaci – složené z krychlové části pro zasunutí do bočních aretačních kapes a z ploché části s dírami pro uchycení do zdi.

Po kontrole kvality svárů a přesnosti všech rozměrů odvezeme zábradlí a jeho další hliníkové části do lakovny. Zde jsou nalakovány práškovou technologií Komaxitem dle potřebné barvy stupnice RAL.Konstrukce zábradlí, výplně, nohy, boční úchyty a zaklikávací lišty s těsněním se odvezou na místo instalace, kde je vše pohodlně zkompletováno.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ